Podstawowe informacje

Montażystka/ta elementów elektromagnetycznych

ETO MAGNETIC

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
10-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Montażystka/ta elementów elektromagnetycznych

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o. o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku

Wrocław

Opis stanowiska

  • Praca na linii produkcyjnej lub na montażu, obsługa maszyn i urządzeń,
  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami,
  • Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska.

Oczekiwania

  • Zdolności manualne,
  • Dokładność,
  • Duża chęć do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek).

Oferujemy

  • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość korzystania z dofinansowanego transportu z Wrocławia i Kątów Wrocławskich,
  • Darmowy parking dla pracowników,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: karta MultiSport, opieka medyczna, możliwość korzystania z dofinansowanych posiłków,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."