Podstawowe informacje

Montażysta

GREENARTE Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Montażysta

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • gimnazjalne
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
  • wymagane uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B* - umiejętności: dyspozycyjność - inne zawody: Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
  • wykształcenie i staż pracy bez znaczenia
  • miejsce pracy: cała Polska (wyjazdy delegacyjne)
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, zdolności manulane, sumienność, skrupulatność, prawo jazdy kat.B do prowadzenia samochodu slużbowego
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • wybranym kandydatom pracodawca oferuje: przyuczenie do wykonywanego zawodu, pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia, zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń

Zakres obowiązków:

  • Praca przy montażu zielonych ścian oraz paneli z mchu, pielęgnacja roślin. Umowa o pracę na czas określony poprzedzona 6 miesięcznym okresem próbnym. Praca jednozmianowa. Wynagrodzenie miesięczne: 2100 zł brutto + stała premia (wynagrodzenie uzależnione od kwaifikacji kandydata). Oferta dostępna w sali F, B, D

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018