Podstawowe informacje

Montażysta okien

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe EURO-BUD Iwona Palus

OFERTA NIEAKTUALNA

Tenczynek, Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Montażysta okien

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - inne zawody: Monter / składacz okien, staż: 1 lat
  • Umiejętności pracy na stanowisku montażysty okien. Praca na okres próbny lub na czas określony, wg zleceń (Śląsk, Małopolska- dowóz zapewnia pracodawca). Wymagane doświadczenie zawodowe od 1-2 lat.

Zakres obowiązków:

  • montaż stolarki otworowej PCV oraz drewnianej

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 19.06.2018