Szczegóły oferty

Mobile Application Support Engineer

Devire

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, łódzkie

Data dodania:
2020-02-19

Data pierwszej publikacji:
2020-02-19

Data ostatniej aktualizacji:
2020-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Opis oferty pracy

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa / Łódź

Nr ref.: PL41181

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla globalnej firmy technologicznej, świadczącej usługi IT dla klientów na całym świecie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Udział w międzynarodowym projekcie dla klienta z branży finansowej
  • Praca w roli wsparcia aplikacji, w zależności od doświadczenia i preferencji: Android / iOS
  • Rozwiązywanie problemów i incydentów związanych z aplikacją mobilną
  • Jasno określone możliwości rozwoju i awansu
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca zmianowa (dodatkowo wynagradzana) – grafik ustalany miesiąc przed
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, home office
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum  2-3 lata doświadczenia  w programowaniu w jednym z języków: Java / Kotlin / Swift
  • Znajomości środowiska Android lub iOS i ich wzorce projektowe
  • Doświadczenia i znajomości platformy CI/CD
  • Wiedzy z zakresu OOA i OOP
  • Otwartości do pracy zmianowej
  • Kreatywności i innowacyjności w pracy
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – min. B2

  Dodatkowo, mile widziane:

  • Praca przy wsparciu aplikacji mobilnych związanych z płatnościami
  • Umiejętność przeprowadzania testów integracyjnych
  • Znajomość najlepszych praktyk bezpieczeństwa dla aplikacji mobilnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

179

aktualnych ofert pracy

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.