Podstawowe informacje

Młodszy tłumacz j. niemiecki

Cee Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy tłumacz j. niemiecki

Opis oferty pracy:

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Opis stanowiska:
- Tłumaczenia standardowych tekstów
- Administracja dokumentacji tłumaczeniowej
- Korespondencja mailowa i/lub telefoniczna między wewnętrznymi oddziałami firmy w j. obcym
- Wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami
- Wsparcie koordynatora tłumaczeń

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
- Dobra znajomość języka angielskiego (B2) - do komunikacji w międzynarodowym środowisku
- Gotowość do ciągłego rozwoju
- Sumienność i dokładność

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Umowę o pracę
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
- Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne/menedżerskie)
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.)