Szczegóły oferty

MŁODSZY TECHNOLOG PRODUKCJI - PROJEKTANT

DECOPLAST

wola rafałowska gm. mrozy

Data dodania:
2019-08-13

Data pierwszej publikacji:
2019-08-12

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł MŁODSZY TECHNOLOG PRODUKCJI - PROJEKTANT - obrazek nagłówkowy

DECOPLAST - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych LAGRUS, prowadzi rekrutację na stanowisko: MŁODSZY TECHNOLOG PRODUKCJI

Obowiązki:
- tworzenie dokumentacji technicznej;
- wprowadzanie zleceń na produkcję.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne inżynierskie lub w trakcie studiów – preferowana Technologia Drewna lub Inżynieria Produkcji;
- znajomość programu AutoCAD;
- chęć rozwoju;
- doświadczenie w branży stolarskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- możliwość pracy nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
- stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- szkolenia.

CV prosimy wysyłać na adres @ (w tytule prosimy podać stanowisko) lub złożyć osobiście w siedzibie firmy: Wola Rafałowska ul. Tartaczna 25, 05-320 MROZY, pon.-pt. w godz. 8.00-16.00.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECOPLAST (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”