Szczegóły oferty

Młodszy technolog

DES Meble Sp. z o.o. Sp. K.

OFERTA NIEAKTUALNA

różne lokalizacje

Data dodania:
2019-04-16

Data pierwszej publikacji:
2019-04-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-07

Data wygaśnięcia:
2019-05-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top

Firma DES Meble Sp. z o.o Sp. K. jako doświadczony producent działa w branży meblarskiej od wielu lat, oferując wysoką jakość, pełen komfort i nowoczesny design. W trakcie wieloletniej praktyki projektowane przez nas produkty zdobyły uznanie na całym świecie. Przez ten czas udało nam się zbudować silną pozycję na rynku meblarskim.

Miejsce pracy: Myślina k/Ozimka

Zakres obowiązków:

  • współudział w organizacji procesu produkcji
  • kontrola prawidłowości przebiegu procesu technologicznego
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • optymalizacja procesu produkcji
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z technik produkcji
  • zdolności interpersonalne: komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia,
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
  • praktyczna znajomość Ms Office

Oferowane warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w kraju i za granicą, działającej w branży od ponad 25 lat
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę / pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wdrożeniowe
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

bottombottombottom