Szczegóły oferty

Młodszy spedytor międzynarodowy

Ogłoszenie użytkownika OLX

tomaszów mazowiecki, łódzkie

Data dodania:
2019-09-10

Data pierwszej publikacji:
2019-09-09

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł młodszy spedytor międzynarodowy - obrazek nagłówkowy

firma transportu międzynarodowego zatrudni na stanowisko młodszy spedytor międzynarodowy.

wymagania:

dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
znajomość zagadnień związanych z transportem
dobra znajomość komputera i pakietu office
umiejętność pracy pod presją czasu
motywacja zadaniowa oraz zaangażowanie i nastawienie na sukces
rzetelność, sumienność i wytrwałość w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
wysoki stopień kultury osobistej

opis stanowiska:

kontrola realizacji zleceń transportowych
planowanie i realizacja transportu
wsparcie biura i spedycji w bieżącej pracy
współpraca z pracownikami firmy
budowanie relacji z klientami
organizacja obiegu dokumentacji w biurze
dbałość o wysoką jakość powierzonych zadań

oferujemy:

kompleksowe przygotowanie do pracy spedytora,

możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

świetna atmosfera pracy w młodym dynamicznym zespole,

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie branży tsl
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)