Szczegóły oferty

Młodszy specjalista/specjalistka ds. rekrutacji z jęz. ukraińskim - Słupsk

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.

słupsk, pomorskie

Data dodania:
2019-07-22

Data pierwszej publikacji:
2019-07-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
ukraiński

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

W związku z rozwojem naszej agencji, do działu rekrutacji szukamy dodatkowej osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA / SPECJALISTKA DS. REKRUTACJI
Lokalizacja: Słupsk

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz prawo jazdy kat. B

Słupsk

Dzięki pracy z Nami zyskasz:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- możliwość doskonalenia umiejętności zarządzania projektami,
- pełne wsparcie w zakresie obsługi kadrowo-administracyjnej zatrudniania cudzoziemców oraz możliwość doskonalenia fachu rekruterskiego pod okiem przełożonych zaangażowanych w Twój rozwój,
- atrakcyjny system premiowy,
- elastyczny czas pracy w ramach którego możesz rozpoczynać pracę między 7:00, a 9:00,
- różnorodny zakres obowiązków, który sprawia, że praca jest urozmaicona i nie można się w niej nudzić,
- dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną Luxmed na bardzo preferencyjnych warunkach.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:
- tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych,
- projektowanie ofert w formie grafik rekrutacyjnych,
- przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych,
- obsługę administracyjno-kadrową zatrudniania cudzoziemców,
- współpraca z Urzędem Pracy,
- koordynacja współpracy biznesowej z naszym kontrahentem.

Jeśli jesteś osobą zdeterminowaną na osiąganie celów rekrutacyjnych i chcesz się rozwijać w branży HR, prześlij do nas swoje CV - do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:
Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto, udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Specjalistka ds. inwestycji
Ogłoszenie użytkownika OLX słupsk, pomorskie

dzp invest – to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska na słupskim rynku nieruchomości. wyróżnia nas pełen profesjonalizm w obsłudze klienta oraz wysokie standardy pracy. naszą firmę tworzą wyjątkowo zaangażowani i odpowiedzialni ludzie, którym zaufało już wielu klientów oraz wielu partnerów. obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: specjalista ds

Salowa - Słupsk
Sanpro Consulting BPO słupsk, pomorskie

Opis oferty pracy: Sanpro Consulting BPO dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby do wykonania usługi jako Salowa. Praca od poniedziałku do niedzieli wg grafiku. 7:00-18:00 Wymagania: -książeczka sanepidowska , szczepienie WZW B -chęć do pracy -sumienność -zaangażowanie - punktualność Mile widziane orzeczenie niepełnosprawności

Specjalista ds. sprzedaży w salonie firmowym orange słupsk

Specjalista w Wydziale Terenowej Eksploatacji Słupsk
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. słupsk, pomorskie

Miejscem świadczenia pracy jest obszar działania Wydziału Terenowej Eksploatacji Słupsk (ZES Słupsk). Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Specjalista w Wydziale Terenowej Eksploatacji Słupsk Miejsce pracy: Słupsk DE/ZES_B/S/08/19 Podstawowe obowiązki na stanowisku: realizacja prac

Technik farmaceutyczny – Słupsk
Farmacja.hr słupsk, pomorskie

Opis oferty pracy: Apteka w Słupsku, poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego. Szczegóły oferty: - stabilne zatrudnienie na pełen etat w aptece o ugruntowanej pozycji na rynku - konkurencyjne wynagrodzenie - dodatkowe premie - szkolenia zapewniające rozwój - pakiet atrakcyjnych benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej,

Doradca klienta - słupsk

nationale-nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie - jesteśmy częścią grupy nn obecnej w ponad 18 krajach w europie i japonii. na co dzień zabezpieczamy finansową przyszłość klientów, a także inicjujemy działania, których celem jest kształtowanie pozytywnych nawyków wpływających na poprawę jakości ludzkiego życia. stale podnosimy jakość naszych