Szczegóły oferty

Młodszy specjalista/specjalistka ds. rekrutacji z jęz. ukraińskim - Słupsk

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.

OFERTA NIEAKTUALNA

słupsk, pomorskie

Data dodania:
2019-07-22

Data pierwszej publikacji:
2019-07-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
ukraiński

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

W związku z rozwojem naszej agencji, do działu rekrutacji szukamy dodatkowej osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA / SPECJALISTKA DS. REKRUTACJI
Lokalizacja: Słupsk

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz prawo jazdy kat. B

Słupsk

Dzięki pracy z Nami zyskasz:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- możliwość doskonalenia umiejętności zarządzania projektami,
- pełne wsparcie w zakresie obsługi kadrowo-administracyjnej zatrudniania cudzoziemców oraz możliwość doskonalenia fachu rekruterskiego pod okiem przełożonych zaangażowanych w Twój rozwój,
- atrakcyjny system premiowy,
- elastyczny czas pracy w ramach którego możesz rozpoczynać pracę między 7:00, a 9:00,
- różnorodny zakres obowiązków, który sprawia, że praca jest urozmaicona i nie można się w niej nudzić,
- dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną Luxmed na bardzo preferencyjnych warunkach.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:
- tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych,
- projektowanie ofert w formie grafik rekrutacyjnych,
- przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych,
- obsługę administracyjno-kadrową zatrudniania cudzoziemców,
- współpraca z Urzędem Pracy,
- koordynacja współpracy biznesowej z naszym kontrahentem.

Jeśli jesteś osobą zdeterminowaną na osiąganie celów rekrutacyjnych i chcesz się rozwijać w branży HR, prześlij do nas swoje CV - do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:
Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto, udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Sprzedawca / Reserved / Galeria Słupsk / Słupsk
LPP S.A. słupsk, pomorskie

Opis oferty pracy: LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości
ACTIO HR Sp. z. o. o. słupsk, pomorskie

Opis oferty pracy: Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości Miejsce pracy: okolice Słupska Zakres obowiązków: - wykonywanie pomiarów produkowanych elementów i sporządzanie odpowiedniej dokumentacji kontrolnej

Kierownik Apteki Słupsk
HR Contact słupsk, pomorskie

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/12/19/SŁP, Lokalizacja: Słupsk Opis stanowiska: Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki. Zarządzanie zespołem. Wymagania: Uprawnienia do objęcia funkcji Kierownika Apteki (co najmniej 5-letni staż pracy w aptece lub 3-letni staż i specjalizację z zakresu farmacji aptecznej)

Pracownik Ochrony - Słupsk
Umbrella Holding słupsk, pomorskie

Opis oferty pracy: Agencja Ochrony Umbrella Holding sp z o.o., działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn i kobiet na stanowisko: Pracownik ochrony fizycznej Specyfika obiektów: handlowe Zakres obowiązków: • ochrona przed kradzieżą i dewastacją powierzonego

Specjalista z zakresu cyberbezpieczeństwa
Centrum Szkoleniowe Edu-Punkt w Słupsku słupsk, pomorskie

Opis oferty pracy: Centrum Szkoleniowe Edu-Punkt w Słupsku poszukuje szkoleniowca w zakresie cyberbezpieczeństwa. Pożądany profil kandydata to praktyk w zakresie cyberbezpieczeństwa znający zapisy Ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa z województwa pomorskiego lub zachodniopomorskiego. Mile widziana osoba pracująca w służbach. Kontakt: @ tel

Starszy opiekun finansowy stefczyk finanse, słupsk
Ogłoszenie użytkownika OLX słupsk, pomorskie

#pracujwstefczyku zajrzyj do nas! jesteśmy blisko! szukamy osób w mieście: słupsk na stanowisko: starszy opiekun finansowy zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? to proste: • zadbasz o klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych kasy stefczyka • najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby. • zrobisz to zarówno