Podstawowe informacje

Młodszy specjalista w dziale serwis PC/LAN

ADVICOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Jastrzębie Zdrój, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
10-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy specjalista w dziale serwis PC/LAN

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: techniczne
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień uprawnienia SEP do 1 KV - dodatkowe - umiejętności: brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • znajomość systemu telewizji przemysłowej CCTV
  • znajomość systemu Windows
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemów wykrywania pożaru
  • znajomość zagadnień sieciowych TCP/IP
  • umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego - pożądane
  • umowa o pracę w stabilnej firmie, motywujący system wynagrodzeń mile widziana znajomość systemów wykrywania pożaru POLON i Schrack, wymagana znajomość konfiguracji i budowy sieci komputerowych

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i konserwacja sieci łączności stacjonarnej, Wykonywanie, naprawa instalacji teleinformatycznych, alarmowych, przeciwpożarowych, informatycznych, teletechnicznych, światłowodowych oraz miedzianych, Utrzymanie i konserwacja sieci kanalizacji teletechnicznej, Utrzymanie i konserwacja łączności radiowej, Utrzymanie i konserwacja systemu wczesnego ostrzegania i sygnalizacji pożaru, Utrzymanie i konserwacja systemu monitoringu zakładowego, Utrzymanie i konserwacja systemów alarmowych, Usuwanie usterek i awarii występujących w wyżej wymienionych systemach.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

- CV - dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018