Podstawowe informacje

Młodszy Specjalista/ Specjalistka ds. zakupów

During Polska Sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Żory, Śląskie

Data publikacji:
24-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy Specjalista/ Specjalistka ds. zakupów

Opis oferty pracy:

Firma During Polska Sp. z o.o. nr. Agencji 15357 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku "Młodszy Specjalista/ Specjalistka ds. zakupów" w miejscowości Żory.

Miejsce pracy: Żory

- Interesuje Cię praca na produkcji?
- Pragniesz by zyski z zakładu pracy wpływały na Twoje wynagrodzenie?
- Doceniasz dobrą atmosferę i jasne warunki pracy?

To oferta idealna dla Ciebie!

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym w spółce o bogatej tradycji oraz wysokiej pozycji rynkowej,
- udział w ciekawych projektach we współpracy z wiodącymi koncernami branży motoryzacyjnej takich jak : Volkswagen , Renault, KIA, Hyundai,
- stałe zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
- udział w profesjonalnych szkoleniach,
- wzrost wynagrodzenia wraz ze zdobytym doświadczeniem,
- perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
- pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ewidencji magazynowej oraz uzupełnianie i kontrola stanów magazynowych,
- organizowanie i nadzorowanie dystrybucji towarów do innych magazynów spółki,
- nadzorowanie i koordynacja terminów dostaw od dostawców zagranicznych oraz krajowych,
- sprawdzanie faktur zakupowych pod względem ilościowym i cenowym,
- współpraca z aktualnymi dostawcami.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe ( techniczne ,ekonomiczne, transport i logistyka ) lub w trakcie studiów,
- znajomość transportu i procesu składowania towarów oraz związanej z tym dokumentacji,
- biegła znajomość programu EXCEL,
- znajomość przepisów transportowych,
- prawo jazdy kat. B,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby Spółki

Prosimy o dopisanie klauzuli” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach”

During Polska Sp. z o.o., H. Sienkiewicza 15/4, 40-031 Katowice
tel. 536 445 377 536 - pokaż numer telefonu - - w godzinach 8.00-16.00.
Informujemy iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne