Podstawowe informacje

Młodszy Specjalista - Likwidator Szkód Komunikacyjnych

devire

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
03-08-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-09-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
4000 - 6000 PLN

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Praca - Młodszy Specjalista - Likwidator Szkód Komunikacyjnych
Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260
Find your own at
devire.pl
Miejsce pracy: warszawa
PL35974

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Dla naszego Klienta Towarzystwa Ubezpieczeniowego – lidera w swojej branży, do głównej siedziby w Warszawie, w prestiżowej lokalizacji poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • likwidacja szkód komunikacyjnych zaistniałych w Polsce z polis zagranicznych zakładów ubezpieczeń
  • przygotowywanie informacji i dokumentów niezbędnych do likwidacji szkód
  • analiza okoliczności i rozmiaru szkody
  • kontakt z klientami na temat procesu likwidacji szkody, przysługujących uprawnień i wymaganych dokumentów
  • przygotowywanie lub wydawanie decyzji w szkodzie
  • przygotowywanie wypłat należnych odszkodowań i świadczeń
  • rozpatrywanie skarg i odwołań

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość likwidacji szkód komunikacyjnych wg. polskich przepisów prawa
  • znajomość likwidacji szkód zagranicznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość  języka obcego - angielskiego lub niemieckiego
  • wysokie zdolności analityczne, skrupulatność

Nasz Klient zapewnia:

  • ciekawą pracę w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta multisport)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.09.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Link4 Warszawa, Mazowieckie

WYBIERZ FIRMĘ, KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ   Dynamicznie rozwijająca się firma Link4 , lider ubezpieczeń direct w Polsce, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w latach 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy oraz Odpowiedzialny Pracodawca – Lid"

Agent ubezpieczeniowy
Mazowieckie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów, obsługa klienta w terenie, wystawianie polis ubezpieczniowych, rozliczanie dokumentów, planowanie spotkań, korespondencja z klientami i zakładami ubezpieczeń Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - upraw"

Menadżer Sieci Multiagencyjnej
Allianz Warszawa, Mazowieckie

Allianz  jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu  inicjatyw , w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o  85 milionów klientów  prywatnych i ko"

Starszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Zagranicznych
Generali Warszawa, Mazowieckie

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia ws"

Referent w Dziale Wznowień
Eurofinance Warszawa, Mazowieckie

Referent w Dziale Wznowień Miejsce pracy: Warszawa Oczekujemy od Ciebie : - Komunikatywności - Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju w branży ubezpieczeniowej - Praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office - Umiejętności pracy w zespole -"

Broker w Dziale Ubezpieczeń Osobowych
MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

MAI Insurance Brokers Poland Sp. z o.o. Broker w Dziale Ubezpieczeń Osobowych Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: analiza merytorycznych potrzeb klientów, doradztwo, consulting ubezpieczeniowy, aranżacja, negocjacje i zawieranie umów ubezpieczenia w zakładach ubezpiecz"