Szczegóły oferty

Młodszy Specjalista IT - Informatyk

Cloudsofthouse

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-29

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, których ekscytuje możliwość współpracy z osobami kochającymi technologię tak jak my.

Cloudsofthouse dostarcza profesjonalne usługi informatyczne dla firm i organizacji międzynarodowych. Stanowimy zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej i telekomunikacyjnej.

Szukamy inżynierów, którzy wniosą świeże pomysły we wszystkich obszarach naszego działania i wezmą udział w udoskonalaniu i rozwoju naszych zaawansowanych usług.

Jako Młodszy Specjalista IT będziesz realizować zróżnicowane zadania wraz z szybkim wzrostem naszego biznesu oraz Twoich umiejętności - będziesz mieć okazję do wzięcia udziału w coraz bardziej ambitnych i interesujących projektach.

Poszukujemy osób komunikatywnych, dokładnych, ambitnych oraz nastawionych na rozwój osobisty.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opieka nad infrastrukturą teleinformatyczną klientów,
  • prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych,
  • wsparcie techniczne dla klientów;
  • praca głównie na miejscu u kilku klientów na terenie Warszawy oraz zdalna.

Wymagania:

  • komunikatywność;
  • min. 1 rok na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość języka polskiego;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia powierzonych zadań i podejmowania decyzji;
  • umiejętnością samodzielnego organizowania sobie czasu pracy;
  • dostępność w standardowych godzinach pracy;
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania w zakresie technologii IT:

Microsoft:

  • doskonała znajomość MS Windows (7-10), MS Office.
  • umiejętność administrowania Windows Server 2008-2019, AD, zasady grup, etc.
  • znajomość Office365 i platformy Azure.

Środowiska wirtualne:

  • znajomość VMWARE, Hyper-V, itp.

Linux

  • umiejętność posługiwania się shellem i tworzenia prostych skryptów bashowych
  • umiejętność instalowania systemu i konfigurowania usług: dns, poczta, apache, mysql, samba
  • znajomość narzędzi typu nmap, traceroute, mtr, netstat, host, dig itp.

Sieci

  • znajomość zasad adresacji IP, routingu, DNS,
  • znajomość zagadnień związanych z ochroną dostępu,
  • umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych - access point WiFi, switch

Mile widziane:

  • wykształcenie informatyczne (średnie lub wyższe);
  • własny samochód lub dostęp do samochodu;

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ;
  • pracę w trybie jednozmianowym pn-pt;
  • forma zatrudnienia: zlecenie, B2B;
  • międzynarodowe środowisko pracy przy ciekawych projektach;
  • możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • kontakt z różnorodnymi rozwiązaniami i najnowszymi technologiami informatycznymi;
  • stałą opiekę merytoryczną;
  • elastyczny czas pracy;