Podstawowe informacje

Młodszy Specjalista ds. Zakupów - j. włoski / hiszpański

CEE Experts

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
26-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
włoski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Młodszy Specjalista ds. Zakupów - j. włoski / hiszpański

Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy: absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie!

Młodszy Specjalista ds. Zakupów - j. włoski/hiszpański

Zakres obowiązków:
- Obsługa w obszarze zakupów zagranicznych placówek firmy
- Składanie zamówień na produkty, dbanie o odpowiedni poziom zapasów
- Odpowiedzialność za kompletność danych dotyczących procesów zakupowych

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego (C1)
- Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
- Dobra znajomość programu MS Office (w szczególności Excel)
- Umiejętność pracy w zespole, otwartość, uczciwość, pozytywne nastawienie.
- Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)