Szczegóły oferty

Młodszy specjalista ds. technologii leku

PIKRALIDA sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Pikralida sp. z o.o. prowadzi działalność usługową na potrzeby firm z sektora farmaceutycznego oraz realizuje własne projekty B+R związane z rozwojem innowacyjnych, generycznych i supergenerycznych produktów leczniczych.

Miejsce pracy: Poznań

W związku z rozwojem działu B+R Pikralida sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty ds. technologii leku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu farmacji, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej lub kierunków pokrewnych
  • 2-letnie doświadczenie zdobyte w trakcie studiów lub podczas pracy w dziale B+R firmy farmaceutycznej w zakresie rozwoju i wytwarzania form stałych produktów leczniczych (tabletki, kapsułki),
  • umiejętność interpretacji otrzymywanych danych eksperymentalnych i wyników analitycznych
  • znajomość zasad prawa farmaceutycznego oraz przewodników ICH będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę literatury naukowej oraz swobodną komunikację i korespondencję,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu rozwoju produktów leczniczych,

Młodszy Specjalista ds. Treści - j. niemiecki
CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o. Poznań, wielkopolskie

Zakres obowiązków: Analiza oraz przygotowywanie prezentacji Praca z treściami z mediów społecznościowych - analiza, drobne tłumaczenia Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy Prowadzenie korespondencji mailowej w języku niemieckim Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Dobra znajomość języka angielskiego

Młodszy Specjalista ds. Faktur - język niemiecki
CEE Experts by L.M. International Group Poznań, wielkopolskie

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych

Młodszy Specjalista ds. serwisów
HelioExperts Sp. z o.o. Poznań, wielkopolskie

HelioExpert jest jedną z wiodących firm w kraju, dostarczającą rozwiązania z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz małych firm. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy Kandydatów gotowych podjąć pracę jako: Młodszy Specjalista ds. serwisów Miejsce pracy: Poznań Zadania : Koordynowanie procesów

Młodszy Specjalista ds. Administracji
Adecco Poland Sp. z o.o. Poznań, wielkopolskie

Nasz klient, firma medyczna specjalizująca się w zakresie wentylacji mechanicznej pacjentów, poszukuje pracowników na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Administracji Do twoich zadań należeć będzie: Administrowanie dokumentacji kadrowo- płacowej Praca przy użyciu programów takich jak symfonia Kontakt telefoniczny z personelem medycznym Współpraca z ZUS i Urzędem Skrbowym

Młodszy Specjalista ds. Finansowych
Torpol Poznań, wielkopolskie

Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Finansowych Miejsce pracy: Poznań Do zadań pracownika należeć będzie między innymi: wsparcie procesu pozyskiwania oraz obsługi ubezpieczeń majątkowych (m

Młodszy specjalista ds. planowania zapasu
Giacomo Conti Poznań, wielkopolskie

Giacomo Conti to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa powstała w 2006 roku, od lat plasująca się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. W skład sieci wchodzi aktualnie kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz sklep internetowy, a sama marka nieustannie zwiększa nie tylko ilość punktów dystrybucji ale i wachlarz asortymentu