Szczegóły oferty

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

INFO-MEDIA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

kielce, świętokrzyskie

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży - obrazek nagłówkowy

Zadania:
aktywna sprzedaż produktów multimedialnych
doradztwo w zakresie doboru produktu dla Klienta
nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientem
bieżąca analiza osiąganych wyników

Wymagania:
gotowość do pracy
zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów
gotowości do nauki i zdobywania wiedzy
umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem
doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie mile widziane
wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy
wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + system premiowy)
pakiet szkoleń oraz mentoring na każdym etapie pracy
możliwość dalszego rozwoju zawodowego
pakiet świadczeń socjalnych

Jeżeli powyższe informację wzbudziły Twoje zainteresowanie, już dziś wyślij do nas CV!

Aplikując wyrażasz zgodę:

“Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę INFO-MEDIA Sp. z o.o. “

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres @ . Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą wykorzystywane poza procesem rekrutacji firmy INFO-MEDIA Sp. z o.o. ani udostępniane innym podmiotom i organizacjom .