Szczegóły oferty

Młodszy specjalista ds. produktów finansowych (gorzów wielkopolski)

Ogłoszenie użytkownika OLX

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-06-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł młodszy specjalista ds. produktów finansowych (gorzów wielkopolski) - obrazek nagłówkowy

bnp paribas group service center s.a.obecnie poszukuje osób na stanowisko:

młodszy specjalista ds. produktów finansowych

oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy w pełnym wymiarze czasu pracy
wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + system premiowy)
pakiet szkoleń oraz mentoring na każdym etapie pracy
możliwość dalszego rozwoju zawodowego
pakiet świadczeń socjalnych

zadania:
aktywna sprzedaż produktów bankowych
doradztwo w zakresie doboru produktu dla klienta
nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientem
bieżąca analiza wyników osiąganych w punkcie sprzedaży

wymagania:
gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w wybrane weekendy
zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów
gotowości do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu bankowości
umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie mile widziane
wykształcenie min. średnie

zainteresowane osoby, zapraszamy do wysłania swojej aplikacji. prosimy o zamieszczenie w niej poniższej klauzuli:

wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, u. nr 133 poz. 833).