Podstawowe informacje

Data publikacji:
07-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, brak danych

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
francuski

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy specjalista ds. Procesów HR z j. francuskim

Business Area

Human Resources

City

Krakow

Language

French, English

Job for

Students & Graduates
O nas

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.

Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarzadzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole – są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.

Jeśli
  • Chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowym środowisku
  • Interesuje Cię rozwój w obszarze Human Resources (Zarządzania Zasobami Ludzkimi)
  • Jesteś osobą komunikatywną i potrafisz pracować w zespole
  • Posługujesz się j. francuskim (min. B2) oraz j. angielskim (min. B1)

...mamy dla Ciebie pracę!

Dołącz do Capgemini jako:

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego, dlatego już na samym poczatku pracy zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, które pomogą Ci zaklimatyzowac się z naszej organizacji i nauczyć się swoich obowiązków!

Opis stanowiska
  • Wspieranie klienta francuskojęzycznego
  • Uczestniczenie w wewnętrznych projektach związanych z procesami HR
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących zagadnień związanych np. z Administracją Personalną, szkoleniami oraz benefitami
Co oferujemy?
  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Ścieżka liderska i ekspercka
  • Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino itp.) - wybierasz co chcesz
  • Imprezy integracyjne i wspólne swiętowanie
  • Coroczny piknik rodzinny
  • Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR
  • Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
  • Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
  • Parkingi dla rowerzystów i carpooling