Szczegóły oferty

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Star-Typ Sport Sp z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

żory, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-07-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2150 PLN

Artykuł Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa komputera
  • system pracy dwa dni po 11 godzin, dwa dni wolne praca pn.-nd. wynagrodzenie+ premia uznaniowa+firma pokrywa 80% kosztów karnetu MULTISPORT dokumenty aplikacyjne proszę przesyłąć na adres elzbieta.branczewska@sts.pl

Zakres obowiązków:

  • porzyjmowanie zakładów bukmacherskich

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

C.V.

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).