Podstawowe informacje

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

STAR-TYP SPORT ZAKŁADY WZAJEMNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2150 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia branżowe szkolenia.

Zakres obowiązków:

  • - Obsługa klienta. Przyjmowanie zakładów sportowych. Praca na terenie Katowic. - Wynagrodzenie: 2150 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 8:45-19:15 + soboty, niedziele - według grafiku. Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia branżowe szkolenia. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: elzbieta.branczewska@sts.pl

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: elzbieta.branczewska@sts.pl

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.07.2018