Szczegóły oferty

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Widex ROC EMEA

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-10

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Data wygaśnięcia:
2019-06-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Widex jest jedną z wiodących na świecie firm z branży technologii cyfrowych aparatów słuchowych. Nasze aparaty słuchowe są sprzedawane w ponad 90 krajach na całym świecie. Pomagają one ludziom z ubytkiem słuchu komunikować się lepiej - coś, co jest niezwykle ważne dla jakości ich życia.

Kładziemy również duży nacisk na środowisko dzieci i młodzieży z wadą słuchu, ponieważ wiemy jak ważna jest wczesna interwencja dla ich rozwoju językowego.
Miejsce pracy: Wrocław
ul. Graniczna 8A (teren parku Prologis)

Ilość wolnych wakatów: 1

Opis stanowiska:

  • kompletacja zamówień - przygotowywanie wysyłek eksportowych;
  • współpraca z działami produkcji, kontroli jakości i działem handlowym, w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień i ciągłości procesów produkcyjnych;
  • przyjmowanie i kontrola dostaw, realizowanie zadań z zakresu obrotu magazynowego;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • doświadczenie w pracy w dziale logistycznym lub w magazynie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • umiejętność praktycznej obsługi komputera, mile widziane doświadczenie w obsłudze programu AX Microsoft Dynamics;
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie między 3300 zł brutto - 3500 zł brutto na okresie próbnym;
  • pierwszą podwyżkę już po 3 miesiącach pracy
  • kompleksowy system szkoleń przygotowujący do wykonywania pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego;
  • kartę multisport;
  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do urlopu, opieki nad dziećmi, bonów świątecznych).

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.