Szczegóły oferty

Młodszy specjalista biurowy ds. dietetyki

Ogłoszenie użytkownika OLX

reda, pomorskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-04

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł młodszy specjalista biurowy ds. dietetyki - obrazek nagłówkowy

zakład produkcyjny cateringu dietetycznego w redzie (ul. spółdzielcza) zatrudni osobę na stanowisku młodszego specjalisty biurowego ds. dietetyki

wymagania:
- wiedza z zakresu dietetyki
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- dokładność, staranność, rzetelność
- umiejętność obsługi komputera (pakiet office itp.)
- mile widziana osoba w trakcie edukacji na kierunkach związanych z żywieniem lub dietetyką

obowiązki:
- opracowywanie pod nadzorem głównego dietetyka tabel wartości oraz etykiet na posiłki produkowane przez zakład
- konsultowanie swoich działań z głównym dietetykiem firmy oraz szefem kuchni i kierownikiem działu pakowania posiłków
- drukowanie etykiet na posiłki
- sprawdzanie składu posiłków pod kątem poprawności
- tworzenie wyliczeń dla kuchni oraz działu pakowania posiłków

- ewidencjonowanie ilości wyprodukowanych i wydanych posiłków

oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- miłą, koleżeńską atmosferę w pracy
- godne zarobki
- wysoki standard warunków pracy

- elastyczny grafik pracy (możliwość dostosowania do pozostałych zajęć kandydata)

prosimy o przesyłanie cv wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych