Podstawowe informacje

Młodszy magazynier

DOVISTA POLSKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Czarne, Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2350 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy magazynier

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane
  • wymagane uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe - pożądane - umiejętności: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - pożądane

Zakres obowiązków:

  • -Prace magazynowe- obsługa produkcji, -Załadunek / rozładunek materiałów do produkcji -Wysyłka wyrobów gotowych -Transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Malbork, Pelplina oraz Czarnej Wody. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ne e-mail : rekrutacja@dovista.com Kontakt telefoniczny 668-021-861.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018