Szczegóły oferty

Młodszy Księgowy z Językiem Niemieckim (Procure to Pay)

Advisory Group TEST Human Resources

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2018-10-27

Data pierwszej publikacji:
2018-10-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

nr ref:  6527

Miejsce pracy:
Kraków

Znasz język niemiecki? Chcesz rozpocząć karierę w księgowości? Cenisz dobrą atmosferę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Liczysz na solidne wdrożenie do pracy i możliwości rozwoju?   Aplikuj do Lufthansy!   Lufthansa Global Business Services to międzynarodowa firma ulokowana w nowoczesnym i przestronnym biurze w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Zatrudnia ponad 1000 osób na wszystkich poziomach stanowisk. Firma wchodzi w skład Lufthansa Group i dla spółek z tej grupy zapewnia usługi, m.in. z zakresu Finansów, Księgowości, Human Resources, Raportowania oraz Zakupów.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość na pracę w grupie
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta
  • Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w księgowości lub dowolnej pracy biurowej
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • Chęć podjęcia pracy w Krakowie

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur przychodzących
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami w języku niemieckim
  • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
  • Przygotowywanie płatności
  • Rozliczenia międzyokresowe

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
  • Solidne wdrożenie do pracy
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Świetną atmosferę w pozytywnym zespole
  • Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Rozwój kompetencji językowych (dofinansowanie kursów)
  • Unikalny pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, kartę Multibenefit, pakiet kafeteryjny)
  • Pracę w stolicy polskiej kultury i możliwość udziału w licznych wydarzeniach kulturalnych i sportowych odbywających się w Krakowie
  • Spełnienie marzeń o dalekich podróżach, dzięki atrakcyjnym zniżkom na bilety lotnicze
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do prywatnych potrzeb – rozpoczęcie pracy między 7.00 a 10.00