Szczegóły oferty

Młodszy Księgowy - no experience - JĘZYK ANGIELSKI

CEE Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Młodszy Księgowy - no experience - JĘZYK ANGIELSKI - obrazek nagłówkowy

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Zadania:

Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
księgowanie faktur kosztowych w programie SAP
współpraca z kontrahentami w zakresie płatności (w języku angielskim)
sporządzanie zestawień, raportów i analiz
archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane wykształcenie kierunkowe: księgowość, finanse, ekonomia itp.)
Doświadczenie / staż w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2.
Gotowość do ciągłego rozwoju

Nasz klient oferuje:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Kompleksowy program wdrożeniowy
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
Możliwości rozwoju
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."