Podstawowe informacje

Młodszy Księgowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
18-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy Księgowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: umiejętność obsługi komputerowych programów księgowych
  • Obsługa komputera - pożądane - inne zawody: Asystent do spraw księgowości, staż: 6 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • - pomoc w prowadzeniu ewidencji podmiotów - dekretacje w systemie OPTIMA - weryfikacje, poprawianie, sporządzanie ver.VHT zakupu - sprzedaż

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Lublinie Niecała 14 Lublin 20-080 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV + skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018