Szczegóły oferty

Młodszy Księgowy - bez doświadczenia - j. niemiecki

CEE Experts

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-19

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Młodszy Księgowy - bez doświadczenia - j. niemiecki - obrazek nagłówkowy

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania:

- Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
- Księgowanie faktur kosztowych w programie SAP,
- Współpraca z kontrahentami w zakresie płatności (w języku angielskim),
- Sporządzanie zestawień, raportów i analiz,
- Archiwizacja dokumentów księgowych,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane wykształcenie kierunkowe: księgowość, finanse, ekonomia itp.),
- Doświadczenie / staż w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra angielskiego,
- Gotowość do ciągłego rozwoju - nie wymagamy doświadczenia!

Nasz klient oferuje:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Kompleksowy program wdrożeniowy,
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,
- Możliwości rozwoju,
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.),
- Umowę o pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."