Podstawowe informacje

Młodszy konsultant

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
04-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy konsultant

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: KOMUNIKATYWNOŚĆ
  • OBSŁUGA PROGRAMU EXCEL - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: dobry
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętności rozwiązywania konfliktów, mile widziane znajomość systemu "enova"

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja spraw związanych z pobytem pracowników tymczasowych z Europy Wschodniej, przygotowywanie dokumentów finansowo księgowych, sporządzanie projektów pism oraz raportów do kierownictwa . Kierowanie obiegiem korespondencji, obsługa urządzeń biurowych. Dokonywanie tłumaczeń dokumentów ( na język polski, ukraiński lub rosyjski). Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Lublinie Niecała 14 Lublin 20-080 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

SKIEROWANIE DO PRACODAWCY

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.06.2018