Szczegóły oferty

Młodszy konsultant

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, lubelskie, Polska

Data dodania:
2018-06-06

Data pierwszej publikacji:
2018-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Młodszy konsultant - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: KOMUNIKATYWNOŚĆ
  • OBSŁUGA PROGRAMU EXCEL - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: dobry
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętności rozwiązywania konfliktów, mile widziane znajomość systemu "enova"

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja spraw związanych z pobytem pracowników tymczasowych z Europy Wschodniej, przygotowywanie dokumentów finansowo księgowych, sporządzanie projektów pism oraz raportów do kierownictwa . Kierowanie obiegiem korespondencji, obsługa urządzeń biurowych. Dokonywanie tłumaczeń dokumentów ( na język polski, ukraiński lub rosyjski). Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Lublinie Niecała 14 Lublin 20-080 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

SKIEROWANIE DO PRACODAWCY

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).