Podstawowe informacje

Młodszy konsultant, j.niemiecki

Cee Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, Łódzkie

Data publikacji:
07-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
20-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy konsultant, j.niemiecki

Opis oferty pracy:

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Praca dla studenta!

Zadania:
- Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j. niemieckim
- Administracja biurowa i wsparcie działu sprzedaży
- Drobne tłumaczenia z j. niemieckiego na j. polski

Oczekiwania:
- Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B1-B2)
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność do pracy na pełny etat

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Używanie języków obcych na co dzień
- Możliwości rozwoju
- Szkolenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.