Szczegóły oferty

Młodszy inżynier procesu

STERNUM Personal Project

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław,biskupice podgórne (pow. wrocławski) (dolnośląskie)

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-20

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Młodszy inżynier procesu - obrazek nagłówkowy

STERNUM Personal Project to dobry kontakt, aby skierować swoją karierę zawodową na nowe tory.
Wspieramy przemysł w docieraniu do osób na stanowiskach kierowniczych i specjalistycznych inżynierskich.

Nasz Klient jest dostawcą rozwiązań etykietowych przyszłości, które są innowacyjne i bezpieczne dla środowiska. Czołowy globalny producent samoprzylepnych materiałów etykietowych dostarcza papierowe i foliowe laminaty etykietowe do powszechnego użytku oraz do zastosowań przemysłowych.

Rekrutuj się do zakładu wiodącego w zakresie jakości procesu w Grupie oraz największej na świecie fabryki tego typu.

Miejsce pracy: Wrocław, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Główne zadania:

  • współpraca z doświadczonym zespołem inżynierów z obszarów procesu, jakości i R&D
  • udział w ciekawych inżnierskich projektach w celu ciągłego doskonalenie procesów powlekania i mieszania
  • zapewnienie ciągłości wytwarzania w dziale powlekania w powierzonej części parku maszynowego, przy założeniu poziomu jakości, wydajności maszyn, właściwości roboczych surowców
  • promowanie bezpiecznego i dobrze zorganizowanego środowiska pracy w dziale
  • prowadzenie dokumentacji, wdrażanie i rozwój procedur, parametrów procesu w celu wypracowywanie najlepszych praktyk
  • okazjonalne towarzyszenie doświadczonym inżynierom w trakcie wizyt u klientów i dostawców w celu identyfikacji problemów i ich rozwiązywania
  • inicjowanie i prowadzenie projektów doskonalących procesy i jakość zgodnie z wymogami jakościowymi, harmonogramem i przewidzianym budżetem

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach inżynieria procesu, inżynieria produkcji, chemia, technologia chemiczna i kierunkach pokrewnych
  • wstępne doświadczenie zawodowe (m.in. staż) do 1 roku w obszarze procesu lub jakości, preferowane w nowoczesnym przemyśle
  • znajomość narzędzi do optymalizacji procesów produkcyjnych (standaryzacja, wizualizacja procesu, analiza FMEA, 5S, etc)
  • mile widziana znajomość metodologii SixSigma lub LeanSixSigma
  • chęć stabilizacji procesu wrażliwego na czynniki atmosferyczne i specyfikę komponentów
  • zrozumienie dla konieczności szybkiego efektywnego reagowania przy produkcji ciągłej
  • zdolność do prowadzenia szkoleń dla operatorów i przygotowywania materiałów szkoleniowych
  • gotowość do budowania dobrych relacji w zespole oraz z klientami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Co oferuje Pracodawca?

  • dogodną lokalizację miejsca pracy z możliwością dojazdu komunikacją miejską
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pierwszym okresie zatrudnienie poprzez agencję pracy tymczasowej
  • pracę w nowej części zakładu na nowoczesnych maszynach z wysokim poziomem automatyzacji
  • współpracę z międzynarodowym zespołem z kulturą organizacji opartą na wzajemnym zaufaniu, odpowiedzialności i ciągłym wspólnym rozwoju
  • otwartość i przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów, realizacji autorskich projektów
  • możliwość wypracowywania nowych standardów i dzielenia się najlepszymi praktykami z innymi jednostkami Grupy,
  • pracę w zakładzie zgodnym z filozofią TPM, używającą narzędzi Lean SixSigma
  • dalszy rozwój zawodowy w ramach organizacji
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywanych zadań
  • narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez STERNUM Personal Project z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest STERNUM Personal Project z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mieroszowskiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.