Podstawowe informacje

Młodszy Inżynier Czatowego Wsparcia Technicznego Klienta

Rockwell Automation Sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Zdalna, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Praca - Młodszy Inżynier Czatowego Wsparcia Technicznego Klienta
Rockwell Automation (główne marki - Allen-Bradley i Rockwell Software) jest wiodącym na rynku globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych. W tym roku mija 20 lat odkąd uruchomiono biuro sprzedaży w Warszawie. Dokładnie 10 lat temu powstała fabryka w Katowicach oraz biura w Katowicach i Sopocie (przeniesione później do Gdańska). Od tego czasu nasza firma stale się rozrasta: zaczynając od 100 zatrudnionych w 2006 roku, poprzez 500 osób w 2010, aż po dzień dzisiejszy z ponad 1200 pracownikami. Produkujemy i dostarczamy produkty i usługi na skalę lokalną, regionalną i globalną, wewnątrz grupy RA i do klientów docelowych. Rockwell Automation w Polsce jest dużą i dojrzałą organizacją, uznanym producentem, dostawcą usług i pracodawcą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:MŁODSZY INŻYNIER CZATOWEGO WSPARCIA TECHNICZNEGO KLIENTALocation: Katowice
  Obowiązki:
  • wsparcie klientów oraz dystrybutorów w rozwiązywaniu problemów technicznych w zakresie produktów firmy za pośrednictwem chatu internetowego lub maila;
  • wykonywanie symulacji i analiz problemów zgłaszanych przez klientów przy pomocy dostępnego sprzętu w laboratorium;
  • dokumentowanie najlepszych praktyk w dziedzinie pojawiających się problemów;
  • ciągłe doskonalenie swojej wiedzy na temat produktów i technologii firmy Rockwell Automation.
Wymagania:
  • absolwenci kierunków IT / Automatyka / Elektronika lub osoby z zainteresowaniami związanymi z branżą Automatyki i doświadczeniem we wdrażaniu systemów informatycznych/sieciowych i/lub uruchamianiu linii produkcyjnych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • znajomość programowania i obsługi sterowników przemysłowych;
  • szeroka znajomość elementów sieci komputerowych;
  • doświadczenie w konfiguracji routerów i switchy programowalnych;
  • certyfikat Cisco / Microsoft;
  • znajomość dodatkowego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem.
Korzyści:
  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii;
  • wynagrodzenie wzbogacone o system świadczeń pozapłacowych;
  • możliwość udziału w nowych, ciekawych projektach;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej.

Why us?

 flexible schedulecreative environmentfriendly atmosphereprofessional trainingglobal teampeople centriclanguage coursesbenefits packagecafeteria systemannual bonuslunch fundsadditional bonuseslife insurance private health care Aplikacje (CV) w języku angielskim proszę przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy pod adresem:
rekrutacja@ra.rockwell.com

W temacie e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

All applications should include below statement:

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.

Administratorem danych jest Rockwell Automation Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 01-797, Powązkowska 44C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018