Szczegóły oferty

Młodszy dostawca

EURO-NET Sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-06

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Młodszy dostawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. „B” - pożądane - umiejętności: obsługa klienta
  • sprawność fizyczna - dodatkowe
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, zorganizowanie, praca na terenie Poznania i Gądek, umowa zlecenie w godz. 8-20

Zakres obowiązków:

  • pomoc w dostarczaniu produktów RTV i AGD - dostawy do klientów

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: cv

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).