Szczegóły oferty

Młodszy Asystent w sekcji epidemiologii

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W TYCHACH

OFERTA NIEAKTUALNA

tychy, śląskie

Data dodania:
2018-11-01

Data pierwszej publikacji:
2018-10-25

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-26

Data wygaśnięcia:
2018-11-24

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
2000 - 4000 PLN

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Artykuł Młodszy Asystent w sekcji epidemiologii - obrazek nagłówkowy

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tychach zatrudnia 100 pracowników i zajmuje się nadzorem nad warunkami życia i zdrowia ludności od 1954r.

Działalność nasza obejmuje powiaty: mikołowski, bieruńsko-lędziński, pszczyński oraz miasto Tychy na prawach powiatu.

Strona internetowa:http://pssetychy.pis.gov.pl

Miejsce pracy: Tychy
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika na stanowisko młodszego asystenta w sekcji epidemiologii, praca na tym stanowisku jest pracą w terenie jak również biurową i polega na prowadzeniu nadzoru sanitarnego nad placówkami medycznymi. Wymagane wykształcenie wyższe, kierunek: zdrowie publiczne, biologia, biologia i ochrona środowiska.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30. - 15.05.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek -  zdrowie publiczne, biologia. ochrona środowiska, chemia, technologia żywności.
  • Pożądana dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę jest zawierana na trzymiesięczny okres próbny, następnie na czas określony jednego roku, a potem jeśli obie strony są zadowolone ze współpracy na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie - płaca minimalna plus dodatek stażowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PSSE z siedzibą w Tychach, ul. Budowlanych 131 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PSSE z siedzibą w Tychach przy ul. Budowlanych 131. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.