Podstawowe informacje

Młodszy asystent / stażysta w Sekcji Prewencji Chorób Zawodowych

OFERTA NIEAKTUALNA

Świecie, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
13-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Praca - Młodszy asystent / stażysta w Sekcji Prewencji Chorób Zawodowych

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Obsługa komputera MS Office
  • znajomość przepisów BHP, KP, KPA

Zakres obowiązków:

  • kontrola zakładów pracy w zakresie BHP i Kodeksu Pracy, sporzadzanie dokumentacji związanej z przeprowadzanym nadzorem w sprawie chorób zawodowych, udział w odbiorze zakładów pracy, pobieranie prób substancji chemicznych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Wojska Polskiego 195A Świecie 86-100

zgodnie z ogłoszeniem o naborze na wolne stanowisko pracy zamieszczonym na stronie http://www.psse-swiecie.pl

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017