Podstawowe informacje

Młodszy Analityk Finansowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Warta, Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
23-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Młodszy Analityk Finansowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • Wykształcenie wyższe preferowany kierunek zarządzanie, min. 1 rok doświadczenia w międzynarodowym środowisku, biegła znajomość Microsoft Office (zwłaszcza MS Excel, MS Word i MS Power Point)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność zarządzana projektami
  • znajomość procesów finansowych i operacyjnych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność rozpoznawania i rozwiazywania problemów
  • komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  • Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - tworzenie i usprawnianie procesów miesięcznej i kwartalnej sprawozdawczości finansowej w zarządzaniu EMEA (narzędzia analityczne zapobiegające błędom)
  • - uzgadnianie wysokości sprzedaży i zarobków na podstawie BPC i innych sprawozdań finansowych
  • - konsolidacja budżetu i prognoz dla branży opakowań według zasad EMEA, z naciskiem na kraje spoza UE
  • - przygotowanie ad-hoc analiz dotyczących zarobków, przychodów, wolumenów, sprzedaży dla zainteresowanych stron w Brukseli i USA
  • - wsparcie w przygotowaniu materiałów do Kwartalnego Przeglądu Biznesu, Rady Dyrektorów i na spotkania Zespołu widzącego
  • - wsparcie planowania strategicznego biznesu zajmującego się pakowaniem, z naciskiem na kraje spoza UE.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018