Szczegóły oferty

Młodszy Analityk ds. rynku nieruchomości

Cenatorium Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-07

Data pierwszej publikacji:
2019-05-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-06

Data wygaśnięcia:
2019-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Cenatorium to czołowy dostawca rozwiązań wykorzystywanych przez większość sektorów gospodarki w tym finansowy, energetyczny, a także instytucje publiczne. Dysponujemy stale rozbudowywaną bazą informacji o nieruchomościach, spełniającą najwyższe możliwe poziomy wiarygodności. Równolegle tworzymy autorskie rozwiązania IT i narzędzia analityczne oparte o machine learning, czerpiące z dużych, nieustrukturyzowanych zbiorów danych.

W 2017 roku znaleźliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50, jako jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jeśli chcesz z nami wytyczać standardy informacji o rynku nieruchomości, jesteś pasjonatem technologii zostań członkiem naszego zespołu!

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu analiz w prowadzonych projektach
  • Analiza rynku nieruchomości, analiza makro i mikroekonomiczna
  • Raportowanie i gromadzenie wskaźników marko ekonomicznych wpływających na rynek
  • Redagowanie treści raportów, tworzenie podsumowań i wniosków

Profil kandydata

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w statystycznej obróbce danych
  • Aktywne zainteresowanie rynkiem nieruchomości poparte realną wiedzą
  • Swoboda w obsłudze MS Excel
  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Łatwość w tworzeniu treści
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność
  • Terminowość

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zdobycie doświadczenia w szeroko pojętej analizie nieruchomości
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.
  • Benefity pozapłacowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w młodym, zaangażowanym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cenatorium Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Cenatorium Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.