Młodszy Analityk / Analityczka Monitoringu Operacyjnego IT

Katowice, śląskie

Data dodania:
2021-06-25
Data aktualizacji:
2021-07-17
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Pochodzenie oferty:
Adzuna

Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2021-07-31

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2021/103

Wymagania:

  • Czego oczekujemy? Podstawowa wiedza o systemach operacyjnych, zasadach działania sieci oraz spotykanych na serwerach usługachPodstawowa znajomość infrastruktury teleinformatycznej oraz bezpieczeństwa teleinformatycznegoDoświadczenie w pracy w obszarze nadzoru i monitoringu infrastruktury teleinformatycznejPodstawowa znajomość środowisk Windows, Linux, UnixPodstawowa znajomość środowisk aplikacyjnychGotowość do pracy w systemie 24/7Znajomość systemów aplikacji/monitoringuDoświadczenie w pracy z systemami i platformami monitorującymi, w szczególności środowiska NagiosPodstawowa znajomość działania protokołów sieciowych i zasad budowy usług serwerowych

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają? Prowadzenie monitoringu infrastruktury, sieci, systemów, usług teleinformatycznych oraz aplikacji biznesowychPodstawowa analiza, diagnostyka oraz klasyfikacja zdarzeń, powiadamianie interesariuszy zgodnie z proceduramiZdalne usuwanie awarii w uzgodnionym zakresie działańZarządzanie incydentami, organizowanie i koordynowanie prac naprawczychUruchamianie akcji naprawczych dotyczących incydentów i problemów wykrytych narzędziami monitoringu,Przygotowywanie raportówOdpowiadanie na zgłoszenia klientówWspółpraca z wyznaczonymi koordynatorami obszarów teleinformatycznychPrzyjmowanie zgłoszeń od użytkowników i służb ITUdział w pracach eksploatacyjnych i rozwojowych obszaru monitoringu i nadzoru

Oferujemy:

  • Co oferujemy?Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się SpółceStabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnychMożliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z doświadczonym zespołemUdział w projektach IT na rzecz Grupy TAURONDocelowo zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony, na stanowisku Młodszy specjalista ds. monitoringu operacyjnego ITPakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszej grupy na Facebooku - Praca w IT

Dołącz