Podstawowe informacje

Mistrzowie produkcji w przemyśle przetwórczym (705j)

SUPERDROB ZAKŁADY DROBIARSKO MIĘSNE S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Karczew, Mazowieckie

Data publikacji:
04-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3700 PLN

Praca - Mistrzowie produkcji w przemyśle przetwórczym (705j)

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: gastronomiczne - umiejętności: G/H) Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • A/B) umiejętność obsługi komputera
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA (WORD, EXCEL) . PRZYGOTOWYWANIE NA PRACĘ W ZIMNIE I WILGOCI, DOBRE DOSTOSOWANIE SIĘ DO ZMIAN, UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA,MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRZEMYŚLE MIESNYM.

Zakres obowiązków:

  • ORGANIZACJA PRACY W ODDZIALE, SPRAWDZANIE PRAWIDŁOWOŚCI DZIAŁANIA MASZYN I URZĄDZEŃ, SPORZĄDZANIE GRAFIKU PRACY DLA PODLEGŁEGO PERSONELU, ROZLICZANIE MIESIĘCZNE KART PRACY PRACOWNIKÓW, WSPÓŁPRACA Z MISTRZAMI INNYCH ODDZIAŁÓW ORAZ MENADŻERAMI.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH AKTUALNE BADANIA (MOCZ, MORFOLOGIA, CUKIER NA CZCZO) ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY, KURSÓW. Kontakt osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym w godzinach 8-14 lub przez e-mail

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.12.2017