Szczegóły oferty

Mistrzowie produkcji w przemyśle przetwórczym (705j)

SUPERDROB ZAKŁADY DROBIARSKO MIĘSNE S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

karczew, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-12-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3700 PLN

Artykuł Mistrzowie produkcji w przemyśle przetwórczym (705j) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: gastronomiczne - umiejętności: G/H) Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • A/B) umiejętność obsługi komputera
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA (WORD, EXCEL) . PRZYGOTOWYWANIE NA PRACĘ W ZIMNIE I WILGOCI, DOBRE DOSTOSOWANIE SIĘ DO ZMIAN, UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA,MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRZEMYŚLE MIESNYM.

Zakres obowiązków:

  • ORGANIZACJA PRACY W ODDZIALE, SPRAWDZANIE PRAWIDŁOWOŚCI DZIAŁANIA MASZYN I URZĄDZEŃ, SPORZĄDZANIE GRAFIKU PRACY DLA PODLEGŁEGO PERSONELU, ROZLICZANIE MIESIĘCZNE KART PRACY PRACOWNIKÓW, WSPÓŁPRACA Z MISTRZAMI INNYCH ODDZIAŁÓW ORAZ MENADŻERAMI.

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH AKTUALNE BADANIA (MOCZ, MORFOLOGIA, CUKIER NA CZCZO) ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY, KURSÓW. Kontakt osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym w godzinach 8-14 lub przez e-mail

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).