Podstawowe informacje

mistrz zmiany

METALKONS Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabrze, Śląskie

Data publikacji:
02-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 5000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - mistrz zmiany

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, typ: mechaniczne - umiejętności: Rysunek techniczny
  • obróbka skrawaniem
  • wykształcenie min. średnie technik mechanik, umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność pracy w zespole, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w kierunku konstrukcji stalowych, umiejętność zarządzania produkcją i znajomość obróbki skrawaniem

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcji.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Kontakt osobisty w godz. 07.00-15.00 oraz telefoniczny w godz. 9.00-15.00

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017