Szczegóły oferty

Mistrz zmiany

METALKONS Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie

Data dodania:
2017-10-02

Data pierwszej publikacji:
2017-10-02

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 5000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł mistrz zmiany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, typ: mechaniczne - umiejętności: Rysunek techniczny
  • obróbka skrawaniem
  • wykształcenie min. średnie technik mechanik, umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność pracy w zespole, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w kierunku konstrukcji stalowych, umiejętność zarządzania produkcją i znajomość obróbki skrawaniem

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcji.

Sposób aplikowania:

Kontakt osobisty w godz. 07.00-15.00 oraz telefoniczny w godz. 9.00-15.00

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).