Szczegóły oferty

Mistrz Utrzymania Ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie

Data dodania:
2020-05-24

Data pierwszej publikacji:
2020-05-18

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-04

Data wygaśnięcia:
2020-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.

W związku z powstaniem nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w Gliwicach, poszukujemy Kandydatów specjalizujących się w Utrzymaniu Ruchu.
Jeżeli zależy Ci na rozwoju, dobrych zarobkach oraz stabilnym zatrudnieniu - poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Zabrze (śląskie) | Numer ref. MUR/037/DLE/jobs.pl

Oto, co mamy do zaoferowania:

  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • Bardzo dobre warunki finansowe oraz możliwości rozwoju w ramach struktur firmy
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Codzienny kontakt z nowymi technologiami
  • Benefity takie jak: Prywatna opieka medyczna, karta Multisport i nie tylko!
  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
  • Świetną atmosferę w pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. rok)
  • Doświadczenie zdobyte w dziale utrzymania ruchu (min. 3 lata)
  • Język angielski, który pozwoli Ci na swobodną komunikację
  • Mile widziane jest doświadczenie w pracy z systemami CMMS

Twoje zadania:

  • Podejmowanie praktycznych działań i wykazywanie się fachową wiedzą merytoryczną
  • Prowadzenie szkoleń oraz pełnienie funkcji mentora
  • Wspieranie kierownika liniowego i nadzorowanie prac na zmianie pod jego nieobecność
  • Działanie na rzecz ciągłego wprowadzania doskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii
  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem
Oferta dotyczy pracy stałej