Podstawowe informacje

Menedżer - Ekspert ds. Rozwoju Kadry Kierowniczej

Europejski Fundusz Leasingowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
29-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Menedżer - Ekspert ds. Rozwoju Kadry Kierowniczej
Menedżer - Ekspert ds. Rozwoju Kadry Kierowniczej Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie i wdrożenie całościowej koncepcji rozwoju pracowników i kadry menedżerskiej spójnej ze strategią i wspierającej transformację firmy
  • Przygotowywanie i realizacja programów rozwojowych dla pracowników i kadry menedżerskiej w oparciu o model kompetencji przywódczych Leadership Architect z wykorzystaniem różnorodnych metod (np. blended learning, coaching, mentoring, shadowing, gry symulacyjne, itd)
  • Projektowanie, rekomendowanie i wdrażanie projektów związanych z dalszym rozwojem kultury organizacyjnej firmy
  • Rekomendowanie rozwiązań w zakresie rozwoju pracowników
  • Dokonywanie przeglądu oraz oceny efektywności działań rozwojowo-szkoleniowych dla realizowanych programów i projektów

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie zarządzania rozwojem pracowników, w tym szczególnie kadry menedżerskiej, z wykorzystaniem najnowszych trendów benchmarków w dziedzinie przywództwa i zarządzania zespołem
  • umiejętność prowadzenia projektów
  • odnajdywanie się w dynamicznym i zmiennym otoczeniu
  • zaangażowanie w wykonywaniu zadań i inicjatywa w działaniu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową.
  • wykształcenia wyższego (preferowane psychologia, zarządzanie lub pokrewne),

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej na rynku firmie, umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem długoterminowy samochodu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i motywujące premie
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego m.in: poprzez uczestnictwo w interdyscyplinarnych i prestiżowych projektach Firmy,
  • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem samochodu
  • Aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Dzień bez Windy, Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach
  • Pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą aplikacji on-line.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

AplikujEuropejski Fundusz Leasingowy

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.12.2018