Podstawowe informacje

Menedżer ds. Rozwoju Rynkowego, Business development manager

VELIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 4500 PLN

Praca - Menedżer ds. Rozwoju Rynkowego, Business development manager

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień prawo jazdy kategorii B - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • czeski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Specjalista do spraw rozwoju zawodowego, staż: 1 lat
  • gotowość do podróży służbowych, łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysokie umiejętności interpersonalne, znajomość branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem, otwartość na innowacyjność.

Zakres obowiązków:

  • - pozyskiwanie nowych partnerów i klientów na rynku Europy Środkowo - Wschodniej oraz w innych krajach, - reprezentowanie firmy na konferencjach i targach, - wsparcie dla wdrażania systemów informatycznych w regionie CEE- prowadzenie szkoleń, import danych, zarządzanie ustawieniami, - przygotowywanie ofert sprzedaży, instrukcji obsługi systemów oraz dokumentacji sprzedażowej, - obsługa klientów z zagranicy, - bieżąca współpraca z użytkownikami systemu, klientami oraz kierownikami ds. kluczowych klientów.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.07.2018