Podstawowe informacje

Menedżer ds. Obsługi klienta Private Banking

Opoka TFI S.A.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Menedżer ds. Obsługi klienta Private Banking
Opoka TFI to niezależna, w 100% prywatna i rodzinna firma inwestycyjna, która od 2007 roku specjalizuje się w aktywnym zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi. Jesteśmy także jednym z najbardziej stabilnych na rynku zespołów zarządzających. Przez aktywne zarządzanie rozumiemy inwestowanie w portfel płynnych instrumentów finansowych. Jesteśmy zdeterminowani, by osiągać najlepsze wyniki inwestycyjne dla naszych klientów. Uważamy, że celu tego nie osiągniemy kupując obligacje korporacyjne, produkty strukturyzowane lub sekurytyzacyjne ani też ulegając inwestycyjnym modom na rynku akcji, które często prowadzą do nieostrożnego nabywania niepłynnych lub przewartościowanych aktywów. Dynamiczne zmiany regulacyjne i rynkowe zachodzące w branży TFI to spore ryzyka, ale także otwarcie nowych szans. Kluczem do sukcesu TFI niezwiązanych z dużymi grupami kapitałowymi będą bardzo dobre wyniki, płynny portfel i odejście od stereotypowego myślenia o dystrybucji. W związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:Menedżer ds. Obsługi klienta Private Banking

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w projektach mających na celu pozyskanie klientów detalicznych i korporacyjnych,
  • Utrzymywanie relacji z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Najwyższych standardów etycznych
  • Wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania rynków finansowych
  • Znajomości regulacji rynku finansowego w Polsce
  • Wysokiej motywacji do działania
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Doświadczenia zawodowego w sektorze finansowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesyłanie ofert poprzez przycisk „Aplikuj”.

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.11.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Broker informacji
Piaseczno, Mazowieckie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie danych ze źródeł informacji, sporządzanie raportów i baz danych klientów chińskich, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami chińskimi, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim Wymagania: - wykształcenie: średnie og&oacut"

Analityk w dziale Operacji
Relyon Recruitment Warszawa, Mazowieckie

Analityk w dziale Operacji Miejsce pracy: Warszawa FA/WAW/AC/ADO/2018 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej, poszukujemy Analityka do działu Operacji. Osoba będzie miała możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, analizując pracę działu C"

Credit & Collections Analyst with Spanish
Stanley Black & Decker Warszawa, Mazowieckie

Stanley Black & Decker is the largest tool manufacturer in the world (Fortune 500). Our industrial tool businesses build the tools that build your world. Our brands: Stanley, Black&Decker, DeWalt, Porter-Cable, Mac Tools, Facom, Usag, Bostitch. Our website:  http://kariera.sbdinc.p"

Finance Manager
Michael Page Warszawa, Mazowieckie

Finance Manager Warszawa • 31510/001 Basic Function:   The Finance Manager position is accountable for the administrative, financial, and   risk management   operations of the company, to include the development of a financial and o"

Finance & Investment Planning Specialist - new vacancies!
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

Finance & Investment Planning Specialist - new vacancies! Warszawa 1-26-51896 A Swiss provider of technologically advanced solution for banking and financial services is opening its new Shared Service Centre - in Warsaw. Newly created structures offer wide range of opportun"

Specjalista ds. Kadr i Płac
DHL Supply Chain (Poland) Warszawa, Mazowieckie

  CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?     Poszukujemy osób na stanowisko:   Specjalista ds. Kadr i Płac Miejsce pracy: Warszawa         Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji! Oferujem"