Szczegóły oferty

Menadżer hostelu (j. angielski, j. rosyjski, j. wietnamski)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 3200 PLN

Artykuł Menadżer hostelu (j. angielski, j. rosyjski, j. wietnamski) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - języki obce: wietnamski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Kierownik hostelu / motelu, staż: 1 lat
  • wykształcenie wyższe, kierunek/specjalność: finanse, umiejętność fakturowania, doświadczenie zawodowe: 1 rok, biegła znajomość j. angielskiego, j. rosyjskiego oraz j. wietnamskiego. Obowiązki: obsługa klientów międzynarodowych, w większości z Anglii, Rosji/Ukrainy i Wietnamu. Wystawianie faktur za pobyt, dbanie o porządek w hostelu.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, skier.

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).