Podstawowe informacje

Mechanik

OFERTA NIEAKTUALNA

Zachodniopomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Prawo jazdy kat.B - inne zawody: Mechanik pojazdów samochodowych*, staż: 10 lat
  • INFORMACJA STAROSTY - ZATRUDNIENIE CUDZOZIEMCÓW

Zakres obowiązków:

  • Naprawa pojazdów samochodowych

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie Zakładowa 3 Goleniów 72-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

INFORMACJA STAROSTY - ZATRUDNIENIE CUDZOZIEMCÓW

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.05.2018