Podstawowe informacje

Mechanik

PROTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabrze, Śląskie

Data publikacji:
18-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 3200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: uprawnienia na wózki widłowe - pożądane - umiejętności: gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku praca na jedną lub dwie zmiany po okresie próbnym 3 miesiące umowa na czas określony lub nieokreślony, pakiet socjalny, szkolenia, ubezpieczenia grupowe

Zakres obowiązków:

  • naprawy prewencyjne i awaryjne maszyn, przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu, współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji, obsługa wózka widłowego

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV CV dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.08.2018