Szczegóły oferty

Mechanik sprężarek śrubowych

Marani Strefa Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

stalowa wola, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-10

Data wygaśnięcia:
2018-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Mechanik sprężarek śrubowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • posiadanie uprawnień: PRAWO JAZDY KAT B - umiejętności: spawanie - pożądane
  • wykształcenie średnie techniczne, prawo jazdy kat. B. Mile widziana umiejętność spawania oraz montażu urządzeń przemysłowych. Dodatkowym atutem będzie znajomość silników elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • Obróbka ślusarska elementów do maszyn. Konserwacja i remonty maszyn. Naprawianie stopni śrubowych sprężarek. Szlifowanie, smarowanie, czyszczenie, kontrola sprawności, instalacja i wymiana części.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane mają wysłać swoje CV drogą e-mail: srodon@marani.pl

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).