Szczegóły oferty

Mechanik

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Mechanik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - pożądane - umiejętności: posługiwania się przyrządami pomiarowymi - inne zawody: Mechanik pojazdów samochodowych* - pożądane
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, dokładność i sumienność.

Zakres obowiązków:

  • Remonty i naprawy, konserwacja oraz przeglądy na poziomie mechaniki w celu utrzymania dobrego stanu silników spalinowych. Utrzymanie porządku na stanowisku.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez OHP OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, dowód osobisty

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).