Podstawowe informacje

Mechanik Samochodowy

VCENTRUM

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik Samochodowy
Vcentrum Grupa jest największym niezależnym serwisem samochodów premium w Warszawie.Od zaraz poszukujemy osoby na stanowisko:MECHANIK SAMOCHODOWY Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę pojazdów marek premium w zakresie napraw mechanicznych/elektromechanicznych.
Poszukujemy mechanika z doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością marki Mercedes lub BMW lub Porsche lub Land Rover.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek
  • dbałość o wysoką jakość naprawy
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
  • dyspozycyjność
  • wymagane czynne prawo jazdy KAT. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018