Podstawowe informacje

Mechanik samochodowy

OponyAlbert.pl Gayk Filippov

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik samochodowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wykształcenie kierunkowe, min. 5 lat doświadczenia, dodatkowym atutem będzie znajomość elektryki samochodowej, mile widziana umiejętność spawania, mile widziana znajomość obsługi komputera i programów serwisowych, zdolności manualne, umiejętnośći to prac warsztatowych, sumienność, dokładność. Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Kruczkowskiego 11. Kontakt tel.: 730-777-766 lub osobisty na w/w adres.

Zakres obowiązków:

  • Naprawy mechaniczne pojazdów osobowych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018